גוונים בשיער

גוונים בשיער נעשו למחזה נפוץ. נשים רבות רוצות לבצע גוונים בשער חלקן בגלל היכולת ליצור בקלות מראה חדש, וחלקן בגלל חוסר היכולת לצבוע את השיער בכל פעם. גוונים בשיער נותנים אופציה קלה להימנע  מצביעה על בסיס קבוע. הן מבצעות גוונים, אשר יוצרים מראה טבעי ומשתלבים בשיער הטבעי שלכן. כבר מזמן מראה גוונים נהפך להיות אופנתי ופופולארי.  קיימות שיטת רבות להוספת גוונים בשיער אז בואי גם את ותזכי בתוספת שיער מושלמת. גברים משתמשים בגוונים לשיער בהתאם לצרכים שלהם, לכן בוא גם אתה והשתמש באופציה של גוונים לשיער. למראה טבעי יותר ולשיער בריא יותר, גם אתה תוכל להראות מיוחד.

גוונים בשיער

גברים וגוונים

בניגוד לאנשים החושבים שגוונים הם לנשים בלבד יש גם גוונים בשיער אצל הגברים. הגוונים בשיער נעשים בהתאם לצבע השיער, ולסוג העור יש להקפיד שבחירת הגוון לא תהיה מעל לשלושה טונים מצבע השיער המקורי. הגוונים נעשים על ידי שילוב אבקה מבהירה עם חומר מחמצן, אך כיום ניתן גם לעשות שימוש על ידי ערבוב של מספר צבעי שיער, הכל בהתאם לסוג השיער ולצבעו.

שיער מתולתל

ניתן לעשות גוונים בשיער מתולתל, כמובן להשקיע מחשבה רבה, וללכת לאדם מקצועי בלבד. שיער מתולתל הינו שיער מיוחד, ויש להקפיד שהגוונים בשיער יתאימו לצבע השיער, וכדי  שלבסוף הגוונים יראו  טוב על השיער המתולתל שהוא אינו אחיד.

שיטת גוונים בשיער

עד היום קיימת שיטה פופולארית לצביעה של גוונים בשיער בעזרת שימוש בנייר כסף או באמצעות כובע. ישנה שיטה אשר הפכה לפופלארית בשנים האחרונות, שיטה זו מבצעת גוונים בשיער ללא נייר כסף, לשיטה זו קוראים שיטת הבליאז בשיטה זו, אשר נעשית באמצעות מריחה של שני גוונים  באזורים שונים בשיער.

שיער חום

לנשים וגברים בעלי שיער חום ישנה אפשרות ליצור גוונים בשיער לשיער חום שילוב זה של גוונים צריך להתבצע במומחיות ובהתאם לצבע השיער.

מחיר גוונים לשיער

המחיר משתנה בהתאם לאורך השיער ולכמות הגוונים. שיער ארוך חלקי 150-350 שיער ארוך מלא 300-600. שיער קצר חלקי 100-250 שיער מלא 200-500