החלקה אורגנית

קיימים לא מעט נשים וגברים החפצים בשיער חלק. בעבר שיער חלק היה חלום, אך היום שיער חלק כמשי אינו חלום. קיימים סוגים רבים של החלקות שיער החלקה יפנית, אורגנית, קרטין. נשים הרוצות שיער חלק לצרכי יופי או גברים מתולתלים הרוצים שיער חלק בלי התעסקות מיותרת בשיערם פונים להחלקות השיער, שהפכו ללהיט נפוץ .

מהי החלקה אורגנית?

החלקה אורגנית, בניגוד להחלקות אחרות המכילות חומרים כימיים החלקה אורגנית היא על בסיס חומרים טבעיים בלבד. ההחלקה האורגנית מכילה שמן אורגני, שמן דקל, חומצת שומן, תמציות קקאו חלבונים, חומצת אמינו ,קרם הגנה, וחומרים משקמים ומגמישים. ניתן לבצע החלקה אורגנית על כל סוג השיער עבה דק, מתולתל, מקורזל, מובהר, ואף יבש כל זאת הודות לשמנים הטבעיים, שהוא מכיל. סודה של החלקה אורגנית טמון בכך, שהיא לא פותחת את כל הקשרים, ובכך לא הורסת את השיער בניגוד להחלקות כימיות אחרות. החלקה אורגנית בהריון אינה מומלצת, משום שהחומרים נשארת יום יומיים על השיער ועלולים לפגוע בתינוק.

האם ניתן לעשות החלקה ביתית לבד בבית?

נשים רבות שאין להן זמן או אפשרות להגיע אל הספר כדי לעבור החלקה, הרוצות לבצע את ההחלקה בבית זה בהחלט אפשרי וקיים. ניתן לבצע החלקה אורגנית בבית בעזרת קרטין,  קרטין הוא חלבון שתפקידו להעשיר את השיער. החלקת הקרטין מתאימה לנשים ששיערן נפגע הן מהחלקות כימיות אחרות, והן בגלל ששיערן נצבע בגוונים, צבע או החלקות שלא הצליחו. הקרטין במקרים אלו משמש כמסכה לשיקום ופיתוח השיער, בהחלט קיימת החלקת שיער אורגנית ביתית.

כמה זה עולה לנו?

מחירי החלקה אורגנית משתנים בין מעצב למעצב, אך המחירים זולים בהרבה החלקות אחרות למשל כמו החלקה יפנית, מחיר החלקה אורגנית נע בין 750-1800 לעומת החלקה יפנית המתחילה רק ב,1000 היתרון של החלקה אורגנית שהיא משתמשת בחומרים טבעיים, ואינה מזיקה לשיער ניתן אף לבצע אותה בבית, בנוסף ניתן למצוא החלקה אורגנית במבצע. אצלנו מעצבי השיער תוכלו לבצע החלקת שיער אורגנית בכל הארץ ובמחיר ההוגן והטוב מכולם.