סוגי תוספות שיער

סוגי תוספות שיער

נשים רבות אינן מרוצות ממראה שיערן הדליל או המדולדל והיו רוצות לשנות מראהו מקצה לקצה. שיער מדולדל יכול להיווצר בנסיבות שונות: בגלל בעיות גנטיות, מחלות גוף כרוניות ואחרות, שימוש בתכשירים שאינם ראויים לשימוש, נשירה, חשיפה מוגזמת לשמש, אי תחזוקה נאותה ועוד. מחלה אופיינית לשיער עצמו היא טריכוטילומניה שבמהלכה נוצרת תלישת שיער כרונית קבועה. אחת הדרכים הידועות היא באמצעות תוספת שיער בריא וטבעי אשר ברובו מיובא לישראל ועושים בו שימוש רב. חשוב לציין, כי ניתן למצוא בשוק סוגי שיער סינטטי או שיער מעורב שאינם מומלצים. שיער טבעי, לעומתם, הוא הטוב והנאה ביותר.

שיטת ההדברה וההלחמה

קיימות שיטות שונות להוספת שיער כאשר הנפוצה והיעילה ביותר היא על ידי הדבקה והלחמה. מדובר על שימוש בחומר מיוחד הקרוי קראטין אשר נמצא גם בגוף האדם ויש לו תפקיד חשוב בבניית תאים. במהלך הפרוצדורה לוקחים את השיער הטבעי ומצמידים אותו לקיים קרוב לבסיס השיער באמצעות טכנולוגיית לייזר או טכנולוגיית אינפרא לייט. המכשירים העובדים בטכנולוגיות אלו אלו מצליחים לחבר את השיער היטב ובאופן  חלק, כך, שנקודת ההשקה בין הקיים לחדש כלל אינה מורגשת. החיבור בבסיס השערה הינו חזק מאוד ואינו מאפשר לחומרים שונים לחדור אליו ולערער אותו. כך, השיער גם מקבל את מראהו החלק וההומוגני.

תוצאות שמדברות בעד עצמן

התוצאה היא שכל אישה יכולה להתנהג עם השיער החדש בטבעיות וכבעבר. היא יכולה לחפוף, להיכנס לבריכה, לג'קוזי ולים, לעצבו כפי רצונה ללא חשש ועוד. יחד עם זאת, יש להקפיד על מספר כללים. יהיה צורך להשתמש בתכשירים מתאימים, לצמצם שימוש במייבש שיער פולט חום המסוגל לפגוע בחומר המחבר וכדומה. הוראות מתאימות ניתנות על ידי המומחים המבצעים את העבודה. ניתן , ולמעשה, יש צורך לבצע חיבור מחדש כל אימת שהשיער מתארך והוא נעשה כל פעם סמוך לבסיס השערה. כל תהליך החיבור נעשה בתשומת לב ועם תכנון מפורט. ייבחר שיער המתאים לשיער האישה מבחינת מרקם, משקל, אורך, צבע ועוד. המטרה היא שיער הומוגני אשר לא יהיה ניתן להבחין בנקודות החיבור גם כאשר מעבירים עליו יד.

יתרונות

בניגוד להדבקת/הלחמת שיער שנעשית לטווח ארוך, קיימות שיטות חיבור אחרות שמטרתן מתן פיתרון לטווחי זמן קצרים. לאירועים חשובים בהם האישה משתתפת או מארחת, לערב נישואין שבו הכלה מבקשת עיצוב שיער מיוחד ובמקרים אחרים ניתן להוסיף שיער באמצעות קליפסים, סיכות, קשירה וכיוצא בזה. תוספת זאת לא תחזיק מעמד יותר מערב אחד או שניים, ובוודאי בעת חפיפה או הרטבת השיער. ניתן לבצע תוספת אלגנטית מאוד על ידי שימוש בסיכות ובפריטים אחרים שנועדו לכך שהינם נאים, מיוחדים ואיכותיים, ולהקנות עיצוב שיער זוהר ומרשים. מומלץ לבצע את כל תוספות השיער, קצרות המועד ולטווח זמן ארוך כאחד, אצל מומחים בעלי מוניטין. הם בעלי ידיים עדינות ויודעים לבצע את החיבור במקצועיות וברגישות מתאימה.