תוספות שיער

נשים רבות נוטות לסבול מתופעה של שיער דליל והתקרחות, למראה השיער אצל נשים במיוחד ישנה חשיבות רבה. ניתן לומר כי מראה השיער משפיע על ביטחונן העצמי, ואישה ללא שיער שופע אינה נחשבת בעיניה לאישה. נשים אלו שנוטות לסבול מהתופעה, מחפשות פתרונות קסם לשיערן הדליל. השיער הדליל אצל נשים וההתקרחות מתבטאת בשיער דליל לכל אורך הראש הגורם לקרקפת לבלוט. תוספות שיער לשיער דליל אצלן הטיפול הוא גם בעזרת תוספות שיער, אבל בשיטות אחרות מהן השיטות לתוספות שיער?

תוספות שיער

תוספות שיער שיטות

קיימות שיטות רבות ומגוונות לתוספות שיער:
תוספות שיער בחרוזים – בשיטה זו מעצב השיער מחבר את תוספות השיער באמצעות חרוזי מתכת מיוחדים. המעצב מחלק את השיער לקצוות ומשחיל כל קצוות שיער פנימה, בתוך החרוזים ישנו דבק מיוחד המונע את הפרדות התוספת, וכן מונע מלכלוך להיכנס. החיסרון  העיקרי של שיטה זו הוא קושי בהסרת החרוזים, ובחרוזים שאינם איכותיים העלולים להחליד.

תוספת שיער בקליפסים

תוספת זו מומלצת לנשים הרוצות תוספת שיער לאירוע חד פעמי ואינם מומלצת לנשים הרוצות תוספת שיער קבועה, השיער מחובר קרקפת באמצעות קליפסים.

תוספת שיער בשזירה

בשיטה זו מעצב השיער שוזר את תוספת השיער לצד השיער המקורי, תוספת זו נראית כמין צמות.

תוספת שיער בהדבקה

ישנן שיטות רבות להדבקת שיער, השיטה היעילה ביותר היא שיטת הדבקה בעזרת פס סילקון מיוחד. יש להיזהר מדבקים שאינם איכותיים.

שיטת הלחמה באמצעות קרטין
הקרטין הינו חומר טבעי יקר, ולכן לא עושים בו שימוש רב את ההלחמה מבצעים בשתי שיטות הלחמה קרה וחמה.

נשים בעלות צמות

נשים שיש להן צמות, והן חפצות בתוספת שיער לצמות תוספת זו נעשית על ידי תפירה של תוספת הצמות קרוב לשיער המקורי. מראה זה מאפשר לצמות להראות ארוכות וטבעיות יותר אצל מעצבי השיער בכל הארץ. ניתן להשיג תוספות שיער להזמנה בהתאם לסוג צבע השיער ולסוג האורך הרצוי,  כמו כן אצלנו מקפידים שתוספת השיער תהיה משיער איכותי. בנוסף אנו מעסיקים מעצבי שיער בכל הארץ הזמינים במיוחד לטיפול בתוספת השיער שלך.