5 טיפים שיעזרו לך לשמור על עור פנים בריא וצעיר

5 טיפים שיעזרו לך לשמור על עור פנים בריא וצעיר

הדרך לשמור על עור הפנים עוברת בקרם אנטי אייג'ינג, במריחת קרם הגנה, בשימוש בכובע וכמובן בשתיית מים. בנוסף, כדאי לנצל את ההזדמנות ולבחור היטב את מוצרי הטיפוח

עור פנים בריא מבטיח תחושת רעננות ומשפר את הביטחון והדימוי העצמי. הבעיה היא שעור הפנים הוא הראשון לספוג נזקים ולסבול מקמטי זקנה, אלא אם מטפחים אותו בצורה נכונה. אבל איך עושים את זה? הנה כמה המלצות מיוחדות:

  1. השתמשי בקרם אנטי אייג'ינג

תכשיר טיפוח בסיסי כמו קרם אנטי אייג'ינג זמין עבורך בחנויות ומתאים לכל סוג של עור ומצב בריאותי. בניגוד למה שאפשר להבין מהשם שלו, תכשירי טיפוח מן הסוג הזה לא מיועדים רק לנשים מבוגרות. גם בקרב נשים צעירות ניתן ליהנות מהיתרונות של התכשיר ולהיעזר בו על מנת להאיץ את הקצב הטבעי של חידוש התאים. יתרה על כך, הקרם יפעל כתכשיר פילינג יעיל ומריחה שלו על בסיס יום יומי תסייע להגנה על עור הפנים הרגיש ממילא.

  1. מרחי קרם הגנה בעת היציאה לשמש

קרם הגנה הוא פריט חובה עבור נשים בטווח רחב של גילאים. רק מריחה של קרם הגנה יכולה לשמור עלייך מפני סיכוני השמש והקרינה ולמנוע נזקים בלתי הפיכים לטווח הקצר והארוך. בנוסף, מומלץ למרוח קרם הגנה גם בקיץ וגם בעונות המעבר. הטעות הנפוצה למשל היא לוותר על קרם הגנה באביב כי לכאורה השמש לא מספיק חזקה, אך דווקא בעונות כאלה הקרינה גוברת והופכת להיות מסוכנת מהרגיל.

  1. אל תשכחי כובע

כובע שילווה אותך בכל יציאה מהבית יעזור לעור הפנים לשמור על הלחות הטבעית שלו. במקום לגרום ליובש או לספוג את פגעי הסביבה, הזיהום ומזג האוויר, כל מה שעלייך לעשות הוא למצוא כובע אופנתי ומחמיא. השתמשי בכובע בעיקר כאשר את עומדת לשהות זמן ממושך בשמש, אך עשי זאת גם בימים שגרתיים של שופינג וטיולים.

  1. שתי מים

שתייה של 10-15 כוסות מים ביום עושה פלאים לעור הפנים. באותה הזדמנות תוכלי גם להוציא לגמרי מהתפריט משקאות ממותקים ומסוכרים, להפחית צריכת מזון מעובד ולצמצם את שתיית הקפאין. קחי בחשבון שהמים הם החברים הטובים ביותר של שגרת טיפוח נכונה, בעיקר במדינה חמה ולחה כמו ישראל.

  1. בחרי היטב את תכשירי האיפור והטיפוח

ניסיון לשמור על עור פנים בריא וצעיר בצורה טבעית לא אמור לבוא על חשבון היכולת שלך להתאפר. בין אם את רגילה לשגרת טיפוח יומית או לאיפור לעיתים רחוקות בלבד, עלייך לבחור היטב את התכשירים שנמצאים בארון. קראי את הנחיות היצרן, בדקי מהם הרכיבים הפעילים וודאי שהם מתאימים לסוג עור הפנים שלך. במידה וקיימת התלבטות, התייעצי עם אנשי מקצוע ואל תהמרי על הבריאות שלך.