מוצרי האיפור שישלימו לך את הלוק בכל יציאה

מוצרי האיפור שישלימו לך את הלוק בכל יציאה

תיק האיפור יכול לעזור לך לרענן את המראה במהירות, ביעילות ובצורה נוחה. מתלבטת מה להכניס לתוכו ורוצה לדעת על מה אסור לוותר? הנה רשימה של 5 פריטי חובה

נשים מתרגלות מגיל צעיר להרכיב לעצמן תיק איפור בהתאמה אישית. לכל אישה יש תיק שמשלים עבורה את המראה רגע לפני היציאה מהבית, עוזר לה להתרענן בימים ארוכים בעבודה וגם עומד לרשותה באירועי בוקר, צהריים וערב. מצד שני, התיק לא מסוגל להכיל את כל מוצרי האיפור ולכן לפעמים כל המוסיף גורע.

אז מה חובה להכניס לתיק האיפור ואיזה תפקיד ממלא כל פריט? הנה 5 מוצרי חובה שצריכים לקבל עדיפות ברורה:

  1. שפתון בגוון מחמיא

תאי האחסון של התיק מיועדים בין היתר להחזיק שפתון. את יכולה לבחור אם להתמקד בשפתון אחד שאת אוהבת או להכניס לתיק כמה גווני שפתונים שונים, אך קחי בחשבון שלכל אחד מהם השפעה על שאר מוצרי הטיפוח והאיפור. באופן עקרוני, ההמלצה היא להשתמש בשפתון כמוצר איפור בסיסי ולשדך אליו גלוסים מחמיאים.

  1. מסקרה לעיניים

רשימת מוצרי החובה לטיפוח של העיניים גדולה מכפי שנהוג לחשוב אך בראשה תמיד עומדת המסקרה. בעזרת מסקרה את יכולה לחדש את מראה האיפור בכמה נגיעות קטנות, להשיג ריסים מוארכים ולהגדיל את הנפח עם מברשת ייעודית. אם תרצי, תוכלי גם להשתמש במברשת של המסקרה כדי להעניק לריסים מראה מלא ועשיר או לסלסל אותם.

  1. ג'ל לגבות

הדור החדש של מוצרי האיפור כולל את הג'ל לגבות. מה שהיה בעבר נחלתם של קוסמטיקאיות מוצלחות בלבד פרץ את הסכר, וכיום הוא משמש נשים בטווח רחב של גילאים. בעזרת הג'ל ניתן לעצב את מראה הגבות בתוך שניות ספורות, להשיג עמידות לכמה ימים ולחסוך המתנה מול המראה. בנוסף, הג'ל הוא מוצר יעיל ונוח כי מטרתו העיקרית היא למנוע את תזוזת השיער במהלך היום.

  1. סומק

סומק מייצר הצללות עדינות ועוזר להשיג מראה שזוף אך עדין. הדגש בסומק הוא על הדגשת עצמות הלחיים בצורה טבעית ובעזרתו ניתן גם להעניק לפנים תחושה צרה יותר. לכל אישה יש את הסומק המועדף עליה, אך מומלץ מדי פעם לבקר ברשתות הפארם ולהתרשם מהסוגים החדשים שמזינים את עור הפנים בלחות ובחומרים חיוניים.

  1. מגבונים להסרת איפור

מבינות עניין לא יוצאות מהבית בלי לוודא שיש להן בתיק מגבונים להסרת איפור. זה אולי נראה כמו מוצר שעומד בסתירה לכל שאר הפריטים, אך בפועל מדובר על חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח. למעשה, נקודת המוצא היא שאין סיכוי שתשקיעי בהסרה של האיפור אחרי שתחזרי הביתה. בשביל למנוע את זה, כל שעלייך לעשות הוא לדאוג למגבונים זמינים ואיכותיים ולהסיר את האיפור בצורה יסודית כבר במונית.