שיטות נפוצות להוספת תוספות שיער

שיטות נפוצות להוספת תוספות שיער

אחת הדרכים לשנות ולרענן מראה שיער אצל נשים הוא באמצעות הארכתו. פרוצדורה זאת מתאימה  כאשר מראה השיער הינו דליל ומדובלל עקב גנטיקה, גיל, מחלות וסיבות בריאותית אחרות, בלאי שנובע משימוש מחומרים לא מתאימים, חשיפה מרובה מדי לשמש ולתרופות ומסיבות אחרות. התופעה קיימת רבות אצל נשים מבוגרות. הרצון הוא להוסיף שיער טבעי ובריא אשר יעשיר את הקיים ויתרום רבות למראה הפנים של האישה ולהופעתה הכללית. מבחינים במספר שיטות להוספת שיער. יש כאלו שניתן לעשותן לטווח זמן ארוך על ידי הלחמה או הדבקת תוספת ויש אשר נועדו לתקופות זמן מוגבלות, לקראת אירועים וכדומה. כל אחת יכולה לבחור את השיטה המתאימה והנוחה לה ביותר.

כיצד מאריכים שיער לטווח ארוך?

הארכת שיער לטווח ארוך נעשית באמצעות חומר הקרוי קראטין. זהו חלבון המצוי בגוף, ומשום כך, נחשב לטבעי. קיימים צבעי קראטין שונים וניתן לבחור מביניהם. מקובל לייבא שיער טבעי ממדינות מזרח אירופה או ממדינות ממזרח אסיה. מדובר על שיער טבעי של נשים בריאות שנחשב למתאים ביותר. השיער אינו מעובד ואינו עובר תהליכים כימיים, ובנוסף, נבדק היטב לפני השימוש בו. אחת הבדיקות הנעשות היא התאמת מבנה וסוג השיער החדש לשיער הקיים על מנת ליצור רצף אחיד וטקסטורה נכונה. את ההלחמה מבצעים באמצעות מלחם מיוחד המסוגל לבצע חיבורים שטוחים. כך, החיבור מבטיח כי נקודות החיבור בין קצוות השיער הקיים לקצוות השיער החדש והטבעי תהיינה חזקות, חלקות ובלתי מורגשות.  

התנהלות לאחר הארכת השיער

לאחר הפרוצדורה יהיה ניתן יהיה להתנהג רגיל עם השיער, לבצע פעולות שונות עימו כבעבר, ובין היתר, להיכנס עימו לים ולבריכה, לחפוף, להשתמש במייבשי שיער, לעצבו תוך כדי שימוש במכבנות, סיכות ויתר אביזרי איסוף שיער וכדומה. כל זאת, מאפשר לכל אישה עם תוספות שיער להתנהל בטבעיות רבה ובביטחון עצמי. יתרון בשיטה  הנ"ל היא באפשרות להוריד את השיער והדבר נעשה באמצעות חומרים מיוחדים. יש צורך להיזהר מלהשתמש בשיער זול שמגיע עם עיבוד מיוחד דוגמת תוספת ציפוי חומרים המבוססים על סיליקון. אומנם המראה שלו יהיה חלק אבל אורך חייו הינו קצר יחסית. כמו כן, יש להישמר משימוש בחומרי הדבקה שאינם מאושרים מבחינת משרד הבריאות.

הארכת שיער קראטין נחשבת לטובה ביותר ועל מנת שהיא תצליח מומלץ וכדאי לעשותה אצל מומחים לנושא. יש צורך לבחור את השיער המתאים מבחינת הגוון והמרקם. יש צורך לעשות שימוש במלחם מודרני. המומחה לתוספות שיער חייב להיות בעל ידע וניסיון על מנת שהחיבור ייעשה כהלכה. רק כך ניתן יהיה לקבל שיער מוארך אשר לא ייפגע לאורך זמן. ניתן לקבל ייעוץ מוקדם אצל מומחים לנושא. שיטת תוספת שיער נוספת הינה באמצעות חרוזים, קליפסים או סיכות. זוהי שיטה פשוטה, יחסית, אשר נעשית לזמן מוגבל וניתן להוריד אותה  במהירות וללא קושי. כלות רבות, למשל, מבקשות תוספות שיער כאלו ביום חתונתן.